Jakie przybory kosmetyczne warto zakupić?

Posted by magicznykuferek on Wrzesień 7, 2018 in Przybory |

przybory kosmetyczneW dzisiejszych czasach wybór przyborów kosmetycznych jest na tyle szeroki, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Służą one nie tylko do makijażu, ale również codziennej pielęgnacji. Poprawiają komfort życia, a także przyspieszają wykonywanie wielu czynności. Na jakie akcesoria kosmetyczne warto zwrócić uwagę?

Pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu to przybory kosmetyczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Warto wiedzieć, że znajdziemy kilkadziesiąt różnych rodzajów pędzli. Przeciętna kobieta nie potrzebuje jednak, aż tak dużej ich ilości. Zdecydowanie lepiej posiadać jest mniej pędzli – najważniejsze jest to, aby były one wysokiej jakości.

Na początek dobrze jest zainwestować w:

– duży pędzel do pudru,
– pędzel do podkładu,
– pędzel skośny do brwi,
– pędzel do nakładana cieni,
– pędzel do blendowania cieni,
– pędzel do bronzera/różu.

Zalotka do podkręcania rzęs

Prawidłowo użyta zalotka do podkręcania rzęs może zdziałać cuda. Dzięki niej podniesiemy i podkręcimy nawet najbardziej oporne rzęsy. Po pomalowaniu ich tuszem uzyskamy fenomenalny efekt sztucznych rzęs. Będą one bardziej widoczne i optycznie dłuższe. Najważniejsze jest jednak to, aby używać zalotki zgodnie z zaleceniami.
Posiadaczki sztucznych rzęs muszą zrezygnować z tego przyrządu. W takiej sytuacji warto jednak zaopatrzyć się w specjalny grzebyk do ich pielęgnacji.

Tagi:

Copyright © 2018-2019 Magiczny Kuferek All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.